... خُسر ...

کیبورد فرسایی های آبجی خانوم

... خُسر ...

کیبورد فرسایی های آبجی خانوم

... خُسر ...

پرسیدم کجا بودی؟
گفت رفته بودم پیش حاج آقا
من گمان کردم کسی از آقایان را دیده و مشغول بازی و صحبت شده
پرسیدم خب حاج آقا چی می‌گفت؟
گفت: «من دیدم حاج آقا یک کلاهی روی سرش دارد، به او گفتم این کلاه را مادرت برایت درست کرده؟ او هم گفت: بله، گفتم کلاهت را می‌دهی به من؟ گفت: این مال خودم است، لازمش دارم. برای تو یکی دیگر میخرم. من هم گفتم پس اگر میخواهی برای من بخری، صورتی اش را بخر...»
آنجا به این حرف‌های نهال خندیدم
وقتی برگشتیم خانه دوستانم تماس گرفتند و گفتند عکس های نهال در اینترنت منتشر شده که دارد با مقام معظم رهبری صحبت می‌کند و ایشان هم می‌خندند.
آنجا تازه فهمیدم که ماجرای کلاه صورتی جزئیات گفتگوی نهال با ایشان است.
عکس آقا را به نهال نشان دادم و گفتم از این حاج آقا کلاه صورتی خواستی؟ که تایید کرد و دوباره همان ماجرا را برایم تعریف کرد.

*

"اگر مجنون ...
... دل شوریده ای داشت

دل لیلی ...
... از او شوریده تـر بـــی"

تصویر: l1l.ir/751
متن: l1l.ir/7d7

آخرین نظرات
  • ۱۵ آبان ۰۰، ۱۳:۱۵ - دچارِ فیش‌نگار
    :)
  • ۱۵ آبان ۰۰، ۰۹:۲۵ - وخدایی که دراین نزدیکیست ..!
    عجب
پیوندهای روزانه

۳ مطلب در آبان ۱۴۰۰ ثبت شده است

اون لپ تاپه بوده روش جامع الاحادیث نصب بود و استاد سر کلاس هی فوری فوتی حدیث موضوعی روش پیدا میکرد ارجاع میداد به منبع اصلی ، اره همون لپ تاپه رو دم غروبی دزد زد و برد. 

خدا وکیلی لپ تاپ میثم مطیعی دزدیدن داره اخه اقا دزده🤣🤦‍♀️

۳ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۱۵ آبان ۰۰ ، ۲۳:۵۹
آبجی خانوم

دیروز همینکه پشت چرخ نشستم ل... یه تیکه پرتی پارچه گذاشت رو میز و گفت فاطمه میتونی دو تا پاپیون با این درست کنی که تل ست با لباس بچه ها بشن. 

گفتم اره و با کلی ذوق مشغول شدم وقتی تموم شد گفتم الان جا داده هشتگ یه دختر هم نداریم بزنم . ل... زد زیر خنده . گفتم والا دلت میاد دختر رو ،کلی جینگیلیجات میتونی براش درست کنی ، فقط حیف باباش لیاقت نداره دیگه.

باز زد زیر خنده و گفت فکر کن یه روز این حرفا رو براشون تعریف کنیم. این بار من زدم زیر خنده و گفتم اگه یادمون بمونه.

 

+

ل...۳۳ سالشه و مجرده.

من ۳۱ ساله ام و مجرد.

امشب بعد از بیست و چهار ساعت دوباره وارد کاربری اینستام شدم و اولین پستی که دیدم این خبر بود: مادر ۲۸ ساله آلمانی بعد از این که فهمیده شوهرش بهش خیانت کرده و عکسش رو با دوست‌دخترش می‌بینه، پنج بچه ۱۸ماهه تا ۸ساله‌ش رو توی حموم خفه می‌کنه! بعد به شوهرش پیام داده که دیگه بچه‌هات رو نخواهی دید و خودش هم اقدام به خودکشی کرده اما ناموفق بوده. به خاطر این قتل‌ها هم بهش حبس ابد دادند.

۵ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۵ آبان ۰۰ ، ۰۰:۰۳
آبجی خانوم

امشب از جلوی فروشگاه روشنایی که گذشتم باز چشمم خورد به چراغ گلگلی های برقی. یهو یاد روزهای دانشجویی افتادم. اون وقتا که هر وقت حرف شمعدون میشد به مژگان میگفتم شمعدون عروس باید واقعا شمعدون باشه ، آخه شمعدون برقی که دیگه شمعدون نیست! 

نمیدونم کسی که اولین بار آینه شمعدون رو گذاشت تو بساط عروسی چی تو فکرش بود اما چقدر قشنگ میشد اگه زن و شوهر روزهای تاریک زندگی دو تا شمع تو شمعدونا روشن میکردن و یه نگاه تو آینه مینداختن به نیت دیدن عیبهای خودشون .

 

# سلام

 

۲ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۴ آبان ۰۰ ، ۰۰:۴۴
آبجی خانوم