... خُسر ...

کیبورد فرسایی های آبجی خانوم

... خُسر ...

کیبورد فرسایی های آبجی خانوم

... خُسر ...

پرسیدم کجا بودی؟
گفت رفته بودم پیش حاج آقا
من گمان کردم کسی از آقایان را دیده و مشغول بازی و صحبت شده
پرسیدم خب حاج آقا چی می‌گفت؟
گفت: «من دیدم حاج آقا یک کلاهی روی سرش دارد، به او گفتم این کلاه را مادرت برایت درست کرده؟ او هم گفت: بله، گفتم کلاهت را می‌دهی به من؟ گفت: این مال خودم است، لازمش دارم. برای تو یکی دیگر میخرم. من هم گفتم پس اگر میخواهی برای من بخری، صورتی اش را بخر...»
آنجا به این حرف‌های نهال خندیدم
وقتی برگشتیم خانه دوستانم تماس گرفتند و گفتند عکس های نهال در اینترنت منتشر شده که دارد با مقام معظم رهبری صحبت می‌کند و ایشان هم می‌خندند.
آنجا تازه فهمیدم که ماجرای کلاه صورتی جزئیات گفتگوی نهال با ایشان است.
عکس آقا را به نهال نشان دادم و گفتم از این حاج آقا کلاه صورتی خواستی؟ که تایید کرد و دوباره همان ماجرا را برایم تعریف کرد.

*

"اگر مجنون ...
... دل شوریده ای داشت

دل لیلی ...
... از او شوریده تـر بـــی"

تصویر: l1l.ir/751
متن: l1l.ir/7d7

آخرین نظرات
  • ۱۵ آبان ۰۰، ۱۳:۱۵ - دچارِ فیش‌نگار
    :)
  • ۱۵ آبان ۰۰، ۰۹:۲۵ - وخدایی که دراین نزدیکیست ..!
    عجب
پیوندهای روزانه

هفت سال دروغ ، هفت سال خیانت ...

شنبه, ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۱۷ ب.ظ

1. پنج شنبه 21 خرداد

یک روز قبل از انتخابات، میرحسین موسوی، کاندیدای اصلی اصلاح طلبان درخواست مصاحبه تایم را پذیرفت.

سوال مجله تایم از موسوی یک روز قبل از رای گیری : اگر انتخابات را ببازید؟

در جایگاه ریاست جمهوری موسوی طبعا کمابیش به اندازه رهبر معظم آیت الله علی خامنه ای قدرت نخواهد داشت، به خصوص در حوزه سیاست خارجی و امنیت ملی. اما او موکدا ابراز داشت که تجمعات خیابانی چشمگیر هفته های گذشته احتمالا ماهیت ساختار قدرت را به نحوی بنیادین دگرگون خواهد ساخت و در واقع این اتفاق با فشار بر رهبر نسبت به پذیرش بیشتر افکار عمومی رخ خواهد داد. ما پرسیدیم اگر انتخابات را ببازد آن وقت چه می شود. او پاسخ داد :"تغییر از مدتی قبل آغاز شده است . تنها بخشی از آن به پیروزی در اننخابات مربوط می شود و بخش های دیگر ادامه خواهد یافت و هیچ عقبگردی در کار نخواهد بود."


پیروزمندان انتخابات آینده، نیازی به ایجاد درگیری و تشنج ندارند / بیانیه ستاد انتخاباتی میر حسین موسوی 13:46

ملت شریف ایران !

... به فتنه گران که با اجرای چنین نمایش های رسوایی قصد دارند فضای روانی لازم را در فرصت اندک باقیمانده تا روز انتخابات برای بهره برداری های خاص ایجاد نمایند اعلام می کنیم که پیروزمندان انتخابات آینده نیازی به ایجاد درگیری و تنش ندارند و بدیهی است که کسانی که خود را پیشاپیش بازنده انتخابات 22 خرداد می دانند بیشتر به برهم زدن فضای انتخابات نیاز دارند لذا مسئولیت هر گونه اقدام خلاف قانون و تشنج آفرین بر عهده آنان است.

والسلام

ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی

این خبر بیست و یکم خرداد بر خروجی سایت قلم نیوز قرار گرفت.


2. جمعه 22 خرداد

اعلام پیروزی قطعی موسوی 10 ساعت قبل از شمارش آرا

اولین خبر زودهنگام پیروزی قطعی میرحسین موسوی در انتخابات را سایت وابسته به ستاد وی و به نقل از دکتر ابولفضل فاتح رئیس کمیته اطلاع رسانی ،رسانه و تبلیغات این ستاد منتشر کرد. فاتح در ساعت 13:11 دقیقه روز 22 خرداد ماه در گفتگو با سایت قلم نیوز خبر داد که " بر اساس برآورد های موجود و گزارش های دریافتی از سراسر کشور پیروزی مهندس موسوی با فاصله زیاد در همین مرحله قطعی است ... برای این اقبال و پیروزی همه ما یک سجده شکر به خداوند بدهکاریم".

قلم نیوز در ساعت 14:55 نیز به نقل از یکی دیگر از نزدیکان موسوی نوشت : " وی با اشاره به جهت آرا به سمت مهندس موسوی تاکید کرد : کسی که پیروزی را به دست آورده است نیازی به اغتشاش ندارد و آنکه شکست خورده است ، شما هستید". این سایت همچنین از مردم خواست تا خود را برای برگزاری جشن پیروزی  آماده کنند. قلم نیوز در ساعت 16:15 به نقل از شبکه زد.دی.اف آلمان به میرحسین لقب پرزیدنت داد.


آغاز اولین اغتشاشات

ساعت 9:30 شب که هنوز نتایج به روشنی مشخص نبود در برخی قسمت های شهر تهران عده ای دست به تحرکات خشونت آمیزی می زنند. در این اغتشاشات عده ای دستگیر می شوند که معلوم می شود فرماندهی این افراد را تاج زاده و امین زاده از اعضای سازمان مجاهدین و حزب مشارکت بر عهده داشته اند.


هیلاری کلینتون: ما خواستار شمارش آرا به صورت شفاف هستیم

" اینکه مردم ایران می خواهند صدا و آرایشان شنیده و شمرده شود علامت بسیار مثبتی است ... آمریکا از اظهار نظر درباره انتخابات خودداری کرده است اما مسلما امیدوار است نتیجه آن بازتابی از اراده حقیقی و آروزی مردم ایران باشد. ما خواستار شمارش آرا به صورت عادلانه و شفاف هستیم و از برخی گزارش های واصله عمیقا نگران هستیم. ما وضعیت متحول ایران را لحظه به لحظه زیر نظر داریم اما همانند دیگر نقاط جهان منتظر و نظاره گر این هستیم که ببینیم مردم ایران چه تصمیمی می گیرند."


بیانیه موسوی درباره پیروزی در انتخابات پیش از اعلام اولین آمار رسمی از سوی وزارت کشور! (پیش از شروع شمارش آرا)

ملت آماده جشن پیروزی شوند 23:01

... به اطلاع می رساند طبق گزارش ها و مستندات واصله علیرغم تخلفات و کارشکنی های متعدد و نارسایی های گسترده ، مستندات واصله حاکی از آن است که رای اکثریت قاطع مردم متوجه این خدمتگذارشان بوده است. از مسئولان امر می خواهم در شمارش آرا نهایت دقت را بنمایند و اعلام می کنم در غیر این صورت از همه امکانات قانونی برای احقاق حقوق حقه ملت ایران اقدام خواهم کرد. همین جا فرصت را مغتنم می شمارم و از ملت شریف ایران می خواهم آماده برگزاری جشن پیروزی در شامگاه میلاد بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) باشند ...


خاتمی : شواهد امر حاکی است که موسوی انتخابات را برده است اما من پیشگو نیستم.


برگزاری کنفرانس خبری ده دقیقه ای

قلم نیوز سایت ستاد موسوی در اخبارش اعلام کرد موسوی حوالی ساعت 24 در خیابان آفریقا کنفرانس خبری برگزار خواهد کرد. او در این کنفرانس که زمان برگزاری آن بیشتر از ده دقیقه نبود خود را برنده قطعی انتخابات اعلام می کند و بروز هر نتیجه دیگری را نشانه تقلب در انتخابات می داند.


3. شنبه 23 خرداد

تسلیم این صحنه آرایی خطرناک نخواهم شد / بیانیه یک موسوی ساعت انتشار 12:58

... مردمی که در صف های طولانی اخذ رای شاهد ترکیب آرا بودند و خود می دانند که به چه کسی رای داده اند با حیرت تمام به شعبده بازی دست اندکاران انتخابات و صدا و سیما نگاه می کنند***. آنان اینک بیش از همیشه به دنبال آن هستند که بدانند چگونه و توسط چه کسانی و مقاماتی طرح این بازی بزرگ ریخته شده است. اینجانب ضمن عرض  اعتراض شدید به روند موجود و تخلفات آشکار و فراوان روز انتخابات هشدار می دهم که تسلیم این صحنه آرایی خطرناک نخواهم شد ...


درباره چهل هزار ناظر موسوی:

1- شاید تصور شود جمع آوری و ارائه این اسناد و مدارک خیلی سخت و مشکل باشد . البته سخت است . به همین خاطر است که نامزد انتخابات ریاست جمهوری ستاد انتخاباتی تجهیز و ده ها هزار ناظر بر سر صندوق ها معرفی می کند. چهل هزار ناظری که آقای موسوی در صندوق داشته اند باید اطلاعات لازم را در صورت وجود جمعآوری می کردند و این اطلاعت در ستادهای منطقه ای ، شهری، استانی، مرکزی بررسی ، دسته بندی و طی حداکثر سه روز به شورای نگهبان ارسال می کردند.

2- 45713 شعبه اخذ رای و نه تا دوازده نفر عوامل اجرایی و نظارت (به جز ناظران نامزدها) بر سر هر صندوق در انتخابات، 22 خرداد حدود 450 هزار نفر برای تقلب به ضرر آقای موسوی و شعبده بازی و صحنه آرایی با هم هماهنگ بوده اند!

3- اکثر این 450 هزار نفر از معلمان و مدیران مدارس، معتمدین محی و یا اعضای شورای اسلامی محله، روستا و شهر بوده اند.


اعلام نتایج نهایی انتخابات دهم ریاست جمهوری

وزیر کشور نتایج نهایی انتخابات ده ریاست جمهوری را اعلام کرد. بر این اساس میزان مشارکت 85 درصد و احمدی نژاد حایز 62/63 درصد آرا شد. وزیر کشور نتایج 39165191 رای صحیح و باطله ماخوذه آرا را به شرح ذیل اعلام کرد:

محمود احمدی نژاد 24527516 رای - 62/32 درصد آرا

محسن رضایی 678240 رای - 1/73 درصد آرا

مهدی کروبی 333635 رای - 0/85 درصد آرا

میرحسین موسوی 13216411 رای - 33/75 درصد آرا

باطله ماخوذه 409389 باطله - 1/04 درصد


با اعلام نتیجه انتخابات از سوی وزارت کشور رهبر انقلاب اسلامی طبق روال همه انتخابات های پیشین ریاست جمهوری خطاب به مردم ایران و به مناسبت حضور پر شور آنها پیام تبریکی صادر کردند.

رهبر انقلاب اسلامی : مشارکت بیش از 80 درصد مردم یک جشن واقعی است ... همواره باید شنبه پس از انتخابات روز مهربانی و بردباری باشد.


آتش ها بر افروخته می شود

تجمع موسوی و هوادارانش که قرار بود ساعت 14 در سالن اجتماعات روزنامه اطلاعات واقع در بلوار میرداماد برگزار شود لغو شد. حوالی ساعت 18 در خیابان مطهری یک اتوبوس به آتش کشیده شد. سطل های زیاله که شهرداری تهران خریداری کرده بود آتش زده شد و به سمت نیروهای انظامی سنگ پرتاب شد. در سوی دیگر تجمع در میدان ولی حالت خشونت آمیزی به خود گرفت و تجمع کنندگان به سمت پایین میدان تا خیابان ابوریحان پیش رفتند. سمت میدان فاطمی و مقابل وزارت کشور هم از بروز تجمعات و درگیری و به آتش کشیدن سطل های زباله خبر داده شده بود.


حسین فدایی دبیر جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی : کسانی که زیر بار نتیجه انتخابات نمی روند به افکار عمومی توهین می کنند. 16:40


حماس: نتایج انتخابات شکستی برای کشورهایی بود که سعی داشتند به جای اسرائیل ایران را دشمن جلوه دهند. 16:45


وزیر توسعه و تعاون رژیم صهیونیستی: نتیجه انتخابات ایران نشان داد که سیاست های کنونی در ایران از حمایت مردمی برخوردار است.


دلایل همسر موسوی درباره تقلب گسترده

زهرا رهنورد حوالی ساعت 17 با بی بی سی فارسی مصاحبه کرد. او در این گفتگو نسبت رای موسوی به احمدی نژاد را چهار به یک دانست. از مهم ترین دلایل او در تایید تقلب در انتخابات این بود که " یک سری نقاطی هستند که اصلا مشخص است که خودش ملاک تشخیص نادرست بودن نتایجی است که وزارت کشور اعلام کرده است، مثلا آذربایجان و ترک زبان ها هیچ وقت فرزند خودشان را نمی گذارند که به کس دیگری رای بدهند ... خود من لر هستم و موسوی هم بارها گفته من داماد لرستان هستم. بنابراین اهالی لرستان موسوی را نمی گذارند به آقای احمدی نژاد را بدهند. این دو تا ملاک است و باقی موارد هم شبیه همین است."

اصل نوشت :

پی نوشت:

یک چیزهایی رو نباید فراموش کرد ، از خیانت بعضی خواص تا حماقت بعضی عوام

+

*** ما هم با حیرت تمام به جناب فتنه گر نگاه میکردیم که چطور داره آتش فتنه باد میزنه چون هم ما هم بغل دستی مون هم نود درصد حضاری که با ما رای دادند به احمدی نژاد رای داده بودیم.

نظرات  (۴)

۲۲ خرداد ۹۵ ، ۱۵:۳۹ یحیی پروین
عالی
۲۲ خرداد ۹۵ ، ۱۶:۰۶ دچــ ــــار
ربط تگ سعید عاکف رو به مطلب نفهمیدم:)
پاسخ:
خوب شد گفتید
اشتباه شد
خیلی خوب بود
ممنون بابت معرفی کتاب
هفت سال دروغ و هفت سال خیانت و چندین سال نفاق و دورویی و خدا میدونه چند نفر دیگه مثل اینها باشند که فقط تو فتنه و امتحان ها چهره ی واقعی شون مشخص شده و میشه
پاسخ:
همگی غربال می شویم ...
الا لعنة الله علی القوم الظالمین

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">